Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Biuro Rachunkowe Orion Magdalena Rogaczewska

Dopalacze. Podejrzani dilerzy dostali dozór

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, mieszkańców powiatu braniewskiego, którzy podejrzewani są o udzielenie dopalaczy nieletnim.
Dopalacze. Podejrzani dilerzy dostali dozór

Autor: policja.pl

Do udzielenia bliżej nieustalonych środków osobom nieletnim doszło na terenie powiatu braniewskiego. Jedna z trzech nieletnich osób — po zażyciu prawdopodobnie dopalaczy — źle się poczuła i została przewieziona do szpitala.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o udzielenie dopalaczy. Funkcjonariusze przeszukali także mieszkania mężczyzn, gdzie znaleźli wagę elektroniczną, młynek, lufkę, susz roślinny i popakowane substancje.

Obaj zatrzymani mężczyźni (w wieku 17 i 18 lat) zostali przesłuchani w związku z narażeniem na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo doznania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a do prokuratora nadzorującego sprawę policjanci wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru.

Funkcjonariusze dochodzeniowi gromadzą w sprawie dalszy materiał dowodowy.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama